Kariyer

İK Politikamız

Transcom Profesyonel Tercüme Hizmetleri İş İmkanları

Şirketimizde tam zamanlı ve freelance çalışma arkadaşlarımızı standart bir eleme sürecini takip ederek seçiyoruz. Doğru çalışma ekibine sahip olmanın, müşterilerimiz gözünde doğru çözüm ortağı olarak seçilmekte payı olduğuna inanıyoruz.

Transcom olarak, daima standartlarımıza uygun freelance çalışma arkadaşlarıyla tanışmaya açığız. İşe alım sürecimiz ihtiyaç, sıkışıklık, acil durumlarda değil; yılın her günü aktif olarak işlemektedir.

İşe alım sürecimiz, alınan başvurunun;

Mezun olunan okul ve bölüm,

Sektör tecrübesi ve referanslar

Uzmanlık alanları açısından incelenmesiyle başlar.

Eleme sürecini takiben, başvurana test çevirisi gönderimi gerçekleşir. Test çevirisi aynı gün içinde proje müdürlerimiz tarafından, metne bağlılık, uygun terminoloji kullanımı ve doğruluk kriterlerine göre değerlendirilir.

Seçim sürecini geçen tercümanımız ile freelance çalışılacaksa, anlaşılıp veri tabanına kayıt edilir. Proje gönderimi başlatılır. Freelance tercümanlarımızın çevirdiği projeler, veri tabanına kaydedildikten sonra da editörlerimiz tarafından kontrol edilmektedir.

Müşterilerimize teslim edilmeden once yapılan kontrolde görülen aksaklık ve iyileştirme ihtiyaçları konusunda aynı zamanda freelance tercümanlarımıza da geri bildirim sağlanmaktadır. Bu dinamik iletişim şeklimizin ve geri bildirim geleneğimiz sayesinde ekip arkadaşlarımızla yıllarca istikrarla çalıştığımızın bilincindeyiz.

Kaliteli hizmetin anahtarlarından birisi de müşterilerimize, projelerimize ve çalışma prensiplerimize uyum sağlamış çalışma ekibi ,ile uzun soluklu çalışıyor olmamızdır.