Hakkımızda

İş Akışı ve Kalite Anlayışı

Medikal Çeviri, Hukuki Çeviri, Teknik Çeviride Profesyonel Hizmet

Ekibimiz, tam zamanlı çevirmen, editör, yerelleştirme - tercüme uzmanlarından ve titiz bir eleme süreciyle seçtiğimiz çok sayıda profesyonel serbest çevirmen ve uluslararası çözüm ortaklarından oluşmaktadır. Bu sayede, 16 yıldır Ankara'da çeviri bürosu olarak kaliteli ve hızlı çeviri hizmeti sunmaktayız.

Tercüme ofisimizin güçlü yanlarının başında patent çevirilerinde uzmanlaşmış profesyonel bir ekibe sahip olması gelmektedir.

Benzersiz iş akış ve yönetim sistemimiz karmaşık ve zorlayıcı görünen metin ve projelerde dahi kusursuz sonuçlar elde etmemizi sağlamaktadır. Proje müdürlerimiz, gelen her bir projeyi inceleyip müşterinin özel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak konuya hakim profesyonel çevirmenleri belirleyerek iş akışını başlatır.

Tercüme ve yerelleştirme projelerimizde uyguladığımız Kalite Güvence Programımız sayesinde, müşterilerimizin en üst düzey beklentilerini dahi rahatlıkla karşılamaktayız. Proje teslimi öncesi editör çevirmenlerin son kontrolü gerçekleştirmesi ve projenin teslimi ile iş akış sürecimiz tamamlanır.