Online Çeviri - Çeviri Fiyatı Hesapla

Hemen Dosyanızı Yükleyin, Bugüne Özel %25 İndirimden Yararlanın...

Dosya Yükleyin (Max 10MB)
Pdf, doc, docx, jpg, png dosyaları yükleyebilirsiniz

Bazı Referanslarımız

Bahadır Kelemcisoy
Tuzel Exporting – Owner

Transcom Tercüme ile tanışdıktan sonra canlı destek ve anlık yardım hizmeti sayesinde artık çeviri ihtiyaçlarımızı hızlıca karşılayabiliyoruz. Teşekkürler Transcom

Süreyya Can
Dijital Feat – Founder - CEO

2016 yılından beri tüm lokalizasyon projelerimizde Transcom Tercüme ile çalıştık. Her projede muhteşem bir iş çıkarttılar! Teşekkürler.

Çeviri Fiyatı Al

Biz müşterilerimize çok değer veririz ve fiyatlandırma yaparken de müşterilerimizin bütçesini sarsmamak bizim için oldukça önemlidir. Her ne kadar fiyatlarımız uygun olsa da fiyatlandırma yaparken tercüme yapılacak olan metnin içeriği, konusu ve uzunluğuna bağlı olarak fiyatta değişkenlik olabilmektedir. Fiyatlandırma yapılırken adil davranmaya özen gösteriyoruz. Metnin içeriğine ve bazı diğer faktörlere göre değişen bir fiyatlandırmamız olsa da her müşteriye aynı kriterler üzerinden destek oluyoruz.

Fiyatlandırmayı çeviri yapılacak olan belgenin kelime sayısına, kaynak dile ve hedeflenen dile, çevirinin uzmanlık alanına ve çeviriye ek olarak istenen yeminli tercüme, noter onayı veya apostil gibi işlemlere uygun şekilde belirliyoruz. Çeviri fiyatı almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilir, en acil ve en detaylı çevirileriniz için hemen hizmet alabilirsiniz. Bizlerle web sittemiz üzerindeki canlı destek, whatsapp butonları üzerinden Fiyat Hesapla formumuz üzerinden ya da iletişim bilgilerimiz üzerinden 7x24 ulaşabilir, aynı hızda fiyatlandırmanızı öğrenebilir ve işinizi gönül rahatlığıyla ve kusursuz teslimalacak şekilde profesyonel ekibimize emanet edebilirsiniz.

En Hızlı Çeviri

Çeviri yaptırmak istiyorsunuz ve zamanınız kısıtlı mı? O zaman sizin için en doğru adrestesiniz. Şimdiye kadar binlerce farklı konudaki çeviriyi en kaliteli şekilde ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çevirmeyi başardık. Tüm çevirilerimizde süreye ekstra önem gösterdik ve kaliteden asla taviz vermedik. Çevirmen ve iletişim ekibimiz tamamen alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Hızlı bir çeviri istediğinizde aynı ekip profesyonelliklerinden taviz vermeden çalışmayı tamamlar. Yapılan çalışmadan memnun kalacağınızı garanti ederiz. Sadece standart çeviri hizmetleri değil, medikal çeviri, tıbbi çeviri, patent çevirisi, akademik çeviriler gibi uzmanlık gerektiren teknik çeviri konularında da hem deneyimli ve alanında uzman, hem de mükemmeliyetçi ve hızlı bir ekibe sahibiz. Çeviri konusu ya da kapsamı ne olursa olsun, en hızlı çeviri süresini size sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

En Ekonomik Çeviri

Kaliteli çeviri hizmeti sunmak için deneyimli ve bilgili bir ekibe ihtiyaç duyulmaktadır. Deneyimli ve bilgili bir ekip tarafından hizmet aldığınız için maliyet olarak da yüksek fiyaların oluşması beklenebilir, fakat biz bu tabuyu yıkmak için buradayız. İşimizi en kaliteli, özgün, profesyonel ve uygun fiyatlı şekilde yapıyoruz. Bu da bizi diğer tercüme ofislerinden bir adım öteye taşıyor.

Size hem bütçenize uygun, hem kaliteli hizmet sunuyoruz. Transcom Tercüme Ofisi olarak sizlere verdiğimiz hizmette kaliteyi ön planda tutuyoruz. Uygun fiyatlarımız siz değerli müşterilerimize göre hazırlanıyor ve asla kaliteden ödün vermiyoruz. Uygun fiyatlı ve size en uygun tercümeleri sizler için hazırlıyoruz. Hukuki çeviriden yeminli çevirilere, acil çeviriden akademik çeviriye kadar isteğinize en uygun çeviriyi bütçenizi sarsmadan hazırlıyor ve en hızlı şekilde sizlere teslim ediyoruz. Süregelen çeviri ihtiyaçlarınız ve ihtiyacınızı karşılayacak istisnai durumlarda dahi aynı fiyat ve hizmet politikasını sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Online Çeviri Doğru Adres

Tercümeye ihtiyacı olan siz değerli müşterilerimizin her türlü hizmete olan ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermekteyiz. Özellikle geleneksel şekilde yapılan yüz yüze ofis görüşmelerinin aksine teknolojiyi tam anlamıyla kullanarak sizlere online tercüme hizmeti veriyoruz. Vaktinizden ve enerjinizden tasarruf ederken kaliteli ve güvenilir tercümenin keyfini çıkarmak da size kalıyor. Her türlü çeviriniz hızla ve güvenilir biçimde teslim edilir. Çevirilerimizi teslim tarihine uygun şekilde ve asla bilgileri başka kişilerle paylaşmadan tamamlarız. Bizlere hem hız konusunda, hem de bilgilerinizin güvenliği açısından içiniz rahat olarak işlerinizi emanet edebilirsiniz.

Birkaç pratik adımda online hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Çeviri Fiyatı hesapla formu üzerinden dosyanızı yükleyip dil çiftlerini seçebilirsiniz. Whatsapp ya da canlı destek üzerinden bizlere dosyanızı iletebilir, dil çiftlerini belirtebilirsiniz. En uygun hizmeti, en profesyonel haliyle ve en hızlı şekilde almanızı biz sağlarız.

Online Tercüme Güvenilir Adres

Çeviri işiniz var ve çeviri ofislerine gitmek istemiyorsunuz veya yeterli vakte mi sahip değilsiniz? O halde size her türlü kolaylığı sağlamaya çalıştığımız online çeviri sistemimiz tam size göre. Bize ileteceğiniz dosyalar, hiçbir çaba göstermenize gerek kalmadan yine internet üzerinden size güvenle teslim edilir. Uygun fiyat politikamız her türlü çeviri hizmetimizde olduğu gibi online çeviride de bulunmaktadır. Çevirinizin özelliklerine göre bütçenizi sarsmayacak kullanıcı dostu bir fiyatlandırma yapıyoruz. Çeviri yaptırmak için internet olan herhangi bir ortamda bulunmanız yeterli. Teknoloji çağının nimetlerini siz değerli müşterilerimize en detaylı şekilde sunuyoruz. Online çeviri hizmetimizde de kalite ve profesyonellik en ön planda. Siz ve sizler gibi pek çok müşterimizin memnuniyetini sağlayacak çalışmayı kusursuz olarak teslim ediyoruz.

Online çeveri hizmetimizde çeviri dokümanlarınız yine uzman ekibimiz tarafından konuya uygun ve profesyonel olarak tercüme edilir. Gerekli tüm kontrollerden geçtikten sonra size teslim edilir.

Tercüme Çeşitleri

Sözlü ve yazılı çeviriler, kendi içinde dallanıp budaklanan bir yapı içindedir. Bunlar sıklıkla, Osmanlı Türkçe çeviri, acil belge tercümesi, akademik tercüme, kimlik tercümesi, pasaport tercümesi, vize tercümesi, tapu tercümesi, sözleşme tercümesi ve medikal tercüme gibi çevirilerdir. Bu tercümeleri gerçekleştirirken, en sıklıkla başvurulan tercüme türü de yeminli tercümelerdir. Bu tercümeler, belirli standartları karşılayarak noter onayından geçerler. Bu onaylar, vize, pasaport, kimlik, sözleşme ve medikal gibi resmi çeviriye ihtiyaç duyulan alanlarda verilirler. Onaylar sonrasında, tercüme edilen belgenin üstüne gerekli imza atılır, kaşe ve mühür basılır.

Herhangi bir belgenin yeminli olması için tek bir şart vardır. Belgenin, yeminli bir tercüman tarafından tercüme edilmesidir. Bu tercüme, günümüzde bilgisayar ortamında yapılır. Daha sonra, yapılan çevirinin bir sureti çıktı alınarak yeminli tercümen tarafından onaylanır. Bu onaylama işleminden önce, belgede yeminli tercümanın adı soyadı, hedef dil, kaynak dil ve tercüme tarihi bulunmalıdır. Bundan sonra onaylama işlemi gerçekleştirilirken, yeminli tercüman belgeyi ıslak imza atmak suretiyle onaylar. Bu işlemin haricinde, belgenin geçerliliği olduğuna dair bir noter sureti de yer almalıdır.

Noter tasdikli tercümeler, yeminli tercüman tarafından çevirisi yapılmış belgelerin, noter huzurunda onaylanmasının ardından oluşur. Bu tercümelerde, noter huzuruna gelen tercümenin, mutlaka bir yeminli tercüman tarafından yapılması gerekir. Bunun dışında, genellikle, bu yeminli tercümanlar, o noter huzurunda yemin etmiş olur.

Vize Çevirisi

Vize çevirisi, genellikle yurtdışı seyahatlerinde ihtiyaç duyulan bir çeviri türüdür. Bu çeviri türü, vize için gerekli belgeleri, konsolosluğa ulaştırırken karşımıza çıkar. Bu çeviride kaynak dil, ülkemizde Türkçe, hedef dil ise başvuru yapılan ülkenin dilidir. Toplanan evrakların, vize başvurusu yaptığınız ülkenin dilinde olması gerekir. Bu tercümeleri tabii ki resmi kurumlarda kullanılacağı için noter onaylı olmak zorundadır.

Bu belgeler, pasaport, banka hesap cüzdanı, ikametgah belgesi, diploma, evlilik cüzdanı, transkript, öğrenci belgesi, seyahat sigortası, otel rezervasyonu gibi belgeler olabilir. Bu belgeler, bir yeminli tercüman hizmeti veren bir kurum aracılığıyla tercüme edilir. Daha sonra kurumun bağlı olduğu noter tarafından tasdik edilir.

Osmanlıca Türkçe Çeviri

52 dilde çeviri hizmeti veren profesyonel ekibimiz, aynı zamanda Osmanlıca metinleri de günümüz Türkçesi’ne çevirmektedir. Kelimelerin dönem içindeki anlam bağları değerlendirilerek ve metin bütünlüğü gözetilerek yetkin bir şekilde yapılan bu çeviri, araştırmalarınızda size kaynaklık edecektir. Osmanlı döneminden kalma birçok anıt, tapu, harita, resmi yazışma gibi birçok eser ve belgeyi aydınlatmanın yanı sıra divan edebiyatı eserlerini de incelemenizi kolaylaştıran bu Osmanlıca Türkçe çeviri hizmeti, akademik araştırmalara uygun olacak kalitede sunulmaktadır. 

Acil Belge Çevirisi

İstediğiniz dilde ve teknikte uzmanlaşmış tercüman desteği ile belgelerinizin çevirisini bir saat içinde teslim alabilirsiniz. Kaliteden taviz vermeden titizlik ile sunulan bu hizmet, müşterilerin acil ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sunulmaktadır. Diploma, heyet raporu, CV, teklif mektubu, celpname, dilekçe, doğum belgesi, ölüm belgesi gibi istediğiniz tüm resmi evrak işleri, iletişim kurmak istediğiniz ülkenin resmi yazışma kuralları gözetilerek kısa sürede gerçekleşmektedir. 

Akademik Çeviri

Akademik araştırmalarda en doğru ve kapsamlı bilgiye ulaşmak için tüm kaynakların taranması gerekir. Bu durumda ihtiyacınız olan yabancı dil desteğini size uzman tercüme ekibimiz sunacaktır. Acemi yapılan akademik çeviri hizmetlerini kendi çalışmalarınızda kullandığınızda hatalı bilgilerden dolayı sorun yaşanacaktır. Bu durumla karşılaşmamak için doğru hizmeti aldığınızdan emin olmalısınız. Ayrı bir uzmanlık dalı ve yetkinlik gerektiren bu çeviri hizmeti, yine uluslararası standartlara uygun şekilde verilmektedir. En uygun fiyat ile akademik çeviri hizmetini almak ve detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kimlik Çevirisi

Acil belge ihtiyaçlarında en çok talep edilen çevirilerden biri de kimlik çevirisidir. Yurt dışı seyahatinin ve eğitim başvuruların olmazsa olmazı kabul edilen bu belgeye her an ihtiyacınız olabilir. 52 dil donanımına sahip profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından kısa sürede tamamlanan bu işlem için tercüme büromuzla iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede en uygun fiyatlı çeviri seçeneklerini de detaylı olarak öğrenmiş olacaksınız. 

Pasaport Çevirisi

Pasaport çevirisi, yurt dışı seyahatlerinizde ihtiyacınız olan en önemli belgelerden biridir. Bunun dışında yurt dışına yapacağınız iş başvurularında ya da yabancılarla gerçekleştireceğiniz herhangi bir gayrimenkul satışında da pasaport çevirisine ihtiyacınız olacaktır. En çok çeviri talep edilen diller ise Almanca, İngilizce, Çince, Rusça olmaktadır. Sizin de hangi dilde pasaport çevirisine ihtiyacınız olursa olsun acil durumlarda dahi endişelenmenize gerek yoktur. Ekibimiz tarafından bir saatte verilen bu çeviri hizmeti, istediğiniz dilde yapılabilmektedir. Yanlış bilgi aktarımından kaynaklanan herhangi bir sorunla karşılaşma olasılığını ortadan kaldırmak için rastgele seçeneklere yönelmemeli, profesyonel hizmet sağlayan bir ekiple iletişime geçmelisiniz 

Tapu Çevirisi

Gayrimenkul alım ve satımında mağdur olmamanız için tercüman yardımı almanız gerekmektedir.  Alanında uzman, hukukiye bilgiye sahip deneyimli kadrosu ile Çince’den Osmanlıca’ya 52 dilde çeviri hizmeti sunan ekibimiz, tüm yazılı çeviri ihtiyacınızı karşılamaktadır. Tapu senedi, tapu sözleşme çevirisi gibi belgeler konusunda da teknik kelime ve resmi işlem bilgisi bakımından uzmanlaşmakta, beklentilerinize nitelikli bir şekilde cevap vermektedir.  Özel çeviri seçeneklerinden biri olan bu çeviri, hukuka uygun şekilde yapılmalıdır. Bu nedenle tüm çeviri hizmetlerinde olduğu gibi bu konuda da profesyonel desteği ihmal etmemenizi öneriyoruz. 

Sözleşme Çevirisi

Uzman desteğine en çok ihtiyaç duyulan teknik hizmetlerden biri de sözleşme çevirisidir. Gayrimenkul alım satım sözleşmesi, iş sözleşmesi, şirket sözleşmesi, evlilik sözleşmesi, kredi sözleşmesi, telif hakkı sözleşmesi, pazarlama sözleşmesi, taahhütname gibi birçok sözleşmenin çevirisi, tüm detaylara dikkat edilerek hassasiyet ile yapılmaktadır. İstediğiniz her an ulaşabileceğimiz tercüme büromuz, acil ihtiyaçlarınız için de hizmet vermektedir. İletişim kanallarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilir, belgenizin genel yapısına göre fiyat teklifi alabilirsiniz. Doğru iletişim ve hizmet kalitesi sayesinde özellikle mesleki yaşamda attığınız adımlar daha sağlam hale gelecektir. 

Doğum Belgesi Çevirisi

Doğum belgesi, bebeklerim doğum günü ve saatini, ismini ve aile bilgilerini içeren belgedir. Bu belgenin yurt dışında da geçerli olabilmesi için noter onaylı çeviri gerekmektedir. Acil ihtiyacınız olan durumlarda her an yanınızda olan tercüme büromuz, resmi evrak ve usul bilgisi ile hızlı bir şekilde doğum belgenizin çevirisini size ulaştırmaktadır. Çeviri esnasında isimlerin kontrolü yapılmakta, her adım titizlikle tamamlanmaktadır. Talebiniz hızlı bir şekilde oluşturulmakta, doğum belgenizi bize ulaştırdığınız andan itibaren bir saat içinde çevirisini almanız mümkün olmaktadır. Fiyatı ise satır sayısı ve metin uzunluğu belirlese de en uygun fiyat için tercüme büromuzla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Boşanma Belgesi Çevirisi

Eşler birbirinden ayrıldıktan sonra mahkeme tarafından verilen ve boşanma kararını yazılı bir şekilde beyan eden evraklara boşanma belgesi denir. Resmi evrak niteliğinde olan boşanma kararının diğer ülkelerde de geçerli olması için boşanma belgesi çevirisi, yanınızda olmalıdır. Kısacası bu belge, orijinal dili ile sadece verildiği ülkede geçerlidir. Teknik çeviri ve uzmanlık bilgisi isteyen bu hizmette yapılacak ufak bir hata, yurt dışında hukuki sorunlar yaşamanıza neden olacaktır. Konusunda uzmanlaşmış tercüme büromuz, uygun fiyat teklifi ile size en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunacak, memnuniyetinizi teminat altına alacaktır.  

Sağlık Raporu Çevirisi

Yurt dışında sağlık hizmeti almak ya da yurt dışında alınan bir sağlık hizmetini Türkiye’de geçerli hale getirmek için sağlık raporunun çevirisine ihtiyacınız olacaktır. Usul ya da bilgi eksikliğinden doğan herhangi bir yanlışlık, raporun geçersiz olmasına neden olabileceğinden profesyonel hizmet alınması gerekmektedir. 7/24 hizmet veren tercüme büromuz bu ihtiyacınızda da yanınızda olmakta, size en hızlı hizmeti vermek için çabalamaktadır. 

Teknik Çeviri

Dil bilgisinin yanı sıra ayrı bir uzmanlık gerektiren çevirilere teknik çeviri denir. Çeviri yapılan konuda deneyim kazanmak ve içeriğine hakim olmak da dil bilmek kadar önemlidir. Uzmanlık alanına göre çeviri yapmayan bir tercüman, kelimeyi farklı anlamlara göre çevirecek ve yanlış anlamalara neden olacaktır. Büromuzda ise uzmanlarımız konularına göre hizmet vermekte, müşterilerimize en yetkin hizmeti sunabilmek adına belli bir teknikte uzmanlaşmaktadırlar. İletişim kurduğunuz zaman medikal, hukuki, ticari çeviri ya da başka hangi alanda çeviri ihtiyacınız varsa o alanda uzmanlaşmış tercümanlardan nitelikli hizmet almanız mümkün olacaktır. 

Çeviri Fiyat Hesapla

Medikal Çeviri

Sağlık sektöründe yapılan tüm tercümeleri kapsayan tekniğe medikal çeviri denir. Sağlık raporu, muayene sonucu, doktor görüşü, tetkik sonuçları, vaka raporları, ilaç kullanım prospektüsleri, biyomedikal cihaz kullanım kılavuzları gibi hasta ihtiyaçlarına yönelik çevirilerin yanı sıra tıbbi akademik çalışmalar, tıbbi dergiler, klinik araştırma belgelerinin çevirileri de ihtiyacınıza göre büromuz tarafından sunulmaktadır. Medikal çeviri alanında uzmanlaşmış ekibimiz, metindeki kelime ve bütün parça ilişkisini doğru analiz ederek profesyonel hizmet sağlamaktadır. 

Hukuki Çeviri

Hukuki çeviri yapabilmek için hukuk bilgisine sahip olmak şarttır. Hukuki terimler doğru kullanılmadığı zaman yapılan çevirilerin herhangi bir geçerliliği kalmayacaktır. Teknik alanında uzmanlaşmış tercüme ekibimiz, hukuksal tüm işlemlerinizde gizlilik sözleşmesine dayalı güvenli hizmet sunmaya devam etmektedir. 

Patent Çevirisi

Buluşu yapılan bir ürün üzerindeki hakların buluş sahibine verilmesi işlemine patent denmektedir.  Bu belge alındığı zaman üretilen ürün, buluş sahibinin izni olmadan kullanılamaz.  Bu belgenin yurt dışındaki üretim hakkının patenti için de onaylı ve profesyonel tercüme hizmeti alınması gereklidir.  Teknik hizmet kapsamında patent çevirisi de yapan uzmanlarımız, bu konuda en kapsamlı desteği vermek için sizi beklemektedir. 

Neden Transcom

Transcom, sizlere her türlü çeviri işleminde destek vermeyi hedefleyen profesyonel ve deneyimli bir ekip tarafından yönetilen bir tercüme firmasıdır. Birçok hizmeti sizi düşünerek hem bütçenize uygun şekilde hem de kaliteden taviz vermeden sunar.

Transcom Kalitesiyle Size En İyi Hizmeti Vereceğini Garanti Eder

Kalite bizim temel prensibimizdir. Size en uygun çalışmayı size sunabilmek için her türlü detayı düşünüyor ve tecrübemizi kullanıyoruz. Ekibimiz her anlamda profesyonellerden oluşmaktadır. Hızlı tamamlanması gereken çalışmalarda dahi profesyonellikten taviz verilmez. Birçok farklı alanda uzmanlarımız tarafından yapılan çeviri sizlere hızla teslim edilir. Hukuki çeviri, patent çevirisi, tıbbi çeviri, medikal çeviri, noter onaylı çeviri veya akademik çeviri gibi birçok farklı alandaki çevirilerin tamamında uzman ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz.