Hakkımızda

Transcom Tercüme Hizmetleri Medikal Çeviri Patent Çevirisi

Transcom Tercüme Ofisi 2005 yıllında kurulmuştur. Ankara merkezli profesyonel tercüme hizmeti veren firmamız 16 yıldır kesintisiz faaliyet göstermektedir. Ankara'da bulunan tercüme ofisi Transcom sizlerin tercüme konusundaki ihtiyaçlarınız dahilinde her daim yanınızdadır. Sadece Ankara bazında değil günümüz teknoloji çağında çevrimiçi olarak tüm Türkiye'ye profesyonel tercüme hizmeti vermekteyiz.

Ağırlıklı olarak patent konusundaki tercüme hizmetlerinde çalışan firmamızda kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren kurumsal organizasyonlara

Finansal, yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme hizmeti verilmektedir.

Profesyonel Çeviri için Doğru Adres

Patent çevirisi konusunda sektörün önde gelen ofislerinden olan Transcom medikal ve teknik çeviri konularında da uzmanlaşmıştır. Bu bahsedilen kategoriler için çeviri hizmetinin konusunda profesyonel ve deneyimli bir ekip tarafından alınması hayati önem taşımaktadır. Patent çevirisi, medikal çeviriler, teknik tercüme gibi alanlarda ekibimiz oldukça deneyimli ve yeterli bilgiye sahiptirler. 

Ankara merkezli tercüme ofisimiz sadece Ankara değil, online ortam üzerinden tüm Türkiye'ye profesyonel çeviri hizmeti sunmaktadır. Yukarıda bahsedilen kategorilerde tercüme talebiniz olduğunda bize ulaşmanız halinde sizlere en profesyonel teklifi sunabileceğimizden emin olabilirsiniz. Bize +90 312 425 6414 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Tercüme Profesyonellik Gerektiren ve Çok Önemli Bir Hizmettir

Çevirinin en kısa yoldan temel amacı yazının kaynak dilini bilmeyen kişilere yani hedefe bu kaynağı en doğru şekilde sunmaktır. Dolayısı ile bir tercümenin başarılı olması ilgili çevirinin hedef tarafından olduğu gibi anlaşılmasına bağlıdır. Bu yüzden çeviri konusunda profesyonel, deneyimli ve konusunda uzman bir ekiple çalışmak oldukça önemlidir. Özellikle patent, medikal ve teknik çevirilerde bu bahsettiğimiz konu daha da önem kazanmaktadır. Transcom Tercüme olarak bu kategoriler için oldukça deneyimli, uzman ve profesyonel bir ekibe sahip olduğumuzu gururla söyleyebiliriz.

Neden Transcom Tercüme

  • Deneyim: Tercüme sektöründe 16 yıllık tecrübe
  • Konusunda Uzman Kadro: Her biri kendi alanında uzman çeviri personeli
  • Profesyonel: İşini en iyi yapmaya çalışan kadro
  • Zamanında İş Teslimi: Tüm işlerimizde zamanında teslim prensibi
  • Kalite: Daima en iyisini yapma isteği
  • Güvenilir İş Ortağı: Sizin işinizi kendi işi gibi benimseme

Tercüme için Doğru Adrestesiniz

Profesyonel tercüme hizmetleri için araştırma yapıyorsanız Transcom Tercüme Ofisi'nden teklif ve bilgi almalısınız. Bunun için yapmanız gereken hemen bize (312) 425 64 14 nolu telefondan ulaşmaktır. İhtiyacınız olanı anlar; size en uygun, güvenilir ve hızlı teslim edilecek tercüme teklifini sunarız.

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Misyon ve Vizyon

Profesyonel Çeviri Hizmetleri Transcom Tercüme

Misyon:

Tercüme taleplerinde kalite kadar işin teslim süresinin öneminin de bilincindeyiz. Misyonumuz; tercüme hizmetinde başarılı zaman yönetimiyle kurumsal müşterilerimiz tarafından “doğru çözüm ortağı” olarak görülmektir. Sürdürdüğümüz tüm çeviri hizmetlerinde doğruluk, profesyonellik ve şeffaflık anlayışını benimsemekte ve en iyi sonucu ortaya çıkarmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Profesyonel tercüme hizmetini kusursuz sağlamak, işimizi zamanında teslim etmek ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak en önemli amacımızdır.

Vizyon:

Vizyonumuz patent çevirisi pazarındaki liderliğimizi korumak ve özellikle, teknik çeviri, farmasötik çeviri, hukuki çeviri, medikal çeviri gibi diğer çeviri alanlarında da bu başarıyı yakalamaktır. Uzmanlaştığımız tüm profesyonel çeviri alanlarında en iyisini yapmak ve bunu sürdürmek en temel amacımızdır.


Patent çevirisi başta olmak üzere, medikal - tıbbi tercüme, hukuki çeviriler, teknik tercüme ve yazılım çevirisi alanlarında uzman bir kadroya sahibiz. Bu alanlarda profesyonel tercüme ihtiyacınız olduğunda bizden teklif almalısınız. +90 312 425 64 14 (pbx) numaralı telefondan hemen profesyonel tercüme hizmeti için teklif ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yıllardır başarı ile sürdürdüğümüz profesyonel tercüme hizmetlerimizi, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, kalitemizi ve dürüstlük anlayışımızı bozmadan devam ettirmek bizim için en büyük hedeftir...

İş Akışı ve Kalite Anlayışı

Medikal Çeviri, Hukuki Çeviri, Teknik Çeviride Profesyonel Hizmet

Ekibimiz, tam zamanlı çevirmen, editör, yerelleştirme - tercüme uzmanlarından ve titiz bir eleme süreciyle seçtiğimiz çok sayıda profesyonel serbest çevirmen ve uluslararası çözüm ortaklarından oluşmaktadır. Bu sayede, 16 yıldır Ankara'da çeviri bürosu olarak kaliteli ve hızlı çeviri hizmeti sunmaktayız.

Profesyonel Ekip ile Doğru İşler

Tercüme ofisimizin güçlü yanlarının başında patent çevirilerinde uzmanlaşmış profesyonel bir ekibe sahip olması gelmektedir.

Benzersiz iş akış ve yönetim sistemimiz karmaşık ve zorlayıcı görünen metin ve projelerde dahi kusursuz sonuçlar elde etmemizi sağlamaktadır. Proje müdürlerimiz, gelen her bir projeyi inceleyip müşterinin özel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak konuya hakim profesyonel çevirmenleri belirleyerek iş akışını başlatır.

Tercüme ve yerelleştirme projelerimizde uyguladığımız Kalite Güvence Programımız sayesinde, müşterilerimizin en üst düzey beklentilerini dahi rahatlıkla karşılamaktayız. Proje teslimi öncesi editör çevirmenlerin son kontrolü gerçekleştirmesi ve projenin teslimi ile iş akış sürecimiz tamamlanır.

Çeviri hizmetlerinde her zaman en iyisini, en doğru şekilde yapmak ve sunmak temel amacımızdır. Tercüme hizmetinde kalite için Transcom Tercüme Ofisi'ne ulaşabilirsiniz.