Hakkımızda

Kurumsal

Transcom Tercüme Hizmetleri Medikal Çeviri Patent Çevirisi

Transcom Tercüme Ofisi 2005 yıllında yeminli tercüman Ertuğ Ceyhan tarafından kurulmuştur. Ankara merkezli profesyonel tercüme hizmeti veren firmamız 16 yıldır kesintisiz faaliyet göstermektedir. Ankara'da bulunan tercüme ofisi Transcom sizlerin tercüme konusundaki ihtiyaçlarınız dahilinde her daim yanınızdadır. Sadece Ankara bazında değil günümüz teknoloji çağında çevrimiçi olarak tüm Türkiye'ye profesyonel tercüme hizmeti vermekteyiz.

Ağırlıklı olarak patent konusundaki tercüme hizmetlerinde çalışan firmamızda kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren kurumsal organizasyonlara

Finansal, yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme hizmeti verilmektedir.

Profesyonel Çeviri için Doğru Adres

Patent çevirisi konusunda sektörün önde gelen ofislerinden olan Transcom medikal ve teknik çeviri konularında da uzmanlaşmıştır. Bu bahsedilen kategoriler için çeviri hizmetinin konusunda profesyonel ve deneyimli bir ekip tarafından alınması hayati önem taşımaktadır. Patent çevirisi, medikal çeviriler, teknik tercüme gibi alanlarda ekibimiz oldukça deneyimli ve yeterli bilgiye sahiptirler. 

Ankara merkezli tercüme ofisimiz sadece Ankara değil, online ortam üzerinden tüm Türkiye'ye profesyonel çeviri hizmeti sunmaktadır. Yukarıda bahsedilen kategorilerde tercüme talebiniz olduğunda bize ulaşmanız halinde sizlere en profesyonel teklifi sunabileceğimizden emin olabilirsiniz. Bize +90 312 425 6414 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Tercüme Profesyonellik Gerektiren ve Çok Önemli Bir Hizmettir

Çevirinin en kısa yoldan temel amacı yazının kaynak dilini bilmeyen kişilere yani hedefe bu kaynağı en doğru şekilde sunmaktır. Dolayısı ile bir tercümenin başarılı olması ilgili çevirinin hedef tarafından olduğu gibi anlaşılmasına bağlıdır. Bu yüzden çeviri konusunda profesyonel, deneyimli ve konusunda uzman bir ekiple çalışmak oldukça önemlidir. Özellikle patent, medikal ve teknik çevirilerde bu bahsettiğimiz konu daha da önem kazanmaktadır. Transcom Tercüme olarak bu kategoriler için oldukça deneyimli, uzman ve profesyonel bir ekibe sahip olduğumuzu gururla söyleyebiliriz.

Neden Transcom Tercüme

  • Deneyim: Tercüme sektöründe 16 yıllık tecrübe
  • Konusunda Uzman Kadro: Her biri kendi alanında uzman çeviri personeli
  • Profesyonel: İşini en iyi yapmaya çalışan kadro
  • Zamanında İş Teslimi: Tüm işlerimizde zamanında teslim prensibi
  • Kalite: Daima en iyisini yapma isteği
  • Güvenilir İş Ortağı: Sizin işinizi kendi işi gibi benimseme

Tercüme için Doğru Adrestesiniz

Profesyonel tercüme hizmetleri için araştırma yapıyorsanız Transcom Tercüme Ofisi'nden teklif ve bilgi almalısınız. Bunun için yapmanız gereken hemen bize (312) 425 64 14 nolu telefondan ulaşmaktır. İhtiyacınız olanı anlar; size en uygun, güvenilir ve hızlı teslim edilecek tercüme teklifini sunarız.