Hakkımızda

Misyon ve Vizyonumuz

Profesyonel Çeviri Hizmetleri Transcom Tercüme

Misyon:

Tercüme taleplerinde kalite kadar işin teslim süresinin öneminin de bilincindeyiz. Misyonumuz; tercüme hizmetinde başarılı zaman yönetimiyle kurumsal müşterilerimiz tarafından “doğru çözüm ortağı” olarak görülmektir. Sürdürdüğümüz tüm çeviri hizmetlerinde doğruluk, profesyonellik ve şeffaflık anlayışını benimsemekte ve en iyi sonucu ortaya çıkarmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Profesyonel tercüme hizmetini kusursuz sağlamak, işimizi zamanında teslim etmek ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak en önemli amacımızdır.

Vizyon:

Vizyonumuz patent çevirisi pazarındaki liderliğimizi korumak ve özellikle, teknik çeviri, farmasötik çeviri, hukuki çeviri, medikal çeviri gibi diğer çeviri alanlarında da bu başarıyı yakalamaktır. Uzmanlaştığımız tüm profesyonel çeviri alanlarında en iyisini yapmak ve bunu sürdürmek en temel amacımızdır.


Patent çevirisi başta olmak üzere, medikal - tıbbi tercüme, hukuki çeviriler, teknik tercüme ve yazılım çevirisi alanlarında uzman bir kadroya sahibiz. Bu alanlarda profesyonel tercüme ihtiyacınız olduğunda bizden teklif almalısınız. +90 312 425 64 14 (pbx) numaralı telefondan hemen profesyonel tercüme hizmeti için teklif ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yıllardır başarı ile sürdürdüğümüz profesyonel tercüme hizmetlerimizi, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, kalitemizi ve dürüstlük anlayışımızı bozmadan devam ettirmek bizim için en büyük hedeftir...