CV Çevirisi

CV Çevirisi Nedir?

Kişisel bilgilerinizi, eğitim durumunuzu, kabiliyetlerinizi, hedeflerinizi, kısacası kendinizi tanıttığınız ve iş başvurusu yapmak amacıyla kullandığınız belgeye özgeçmiş ya da CV denir. Kuruluşlar genellikle iş başvurusunda bulunan adayların özgeçmişini değerlendirip bir ileri aşama olan mülakata davet edecekleri kişileri bu yolla belirlemektedir. Bu nedenle farkınızı ortaya koyabileceğiniz ilk fırsat profesyonelce hazırlanmış, sizi iyi ifade eden, nitelikli bi çalışan olduğunuzu ortaya koyan özgeçmişiniz olacaktır. İşe kabul edilme şansınızı artırmak için atabileceğiniz en önemli ve ilk adım etkili bir özgeçmiş hazırlamaktır.

Özgeçmişiniz yalnızca sizi işverene anlatmakla kalmamalı, aksine sizi diğer tüm adaylar arasında adeta bir işaretleyici durumunda olmalıdır. İşverenin sizi tanıyacağı ilk basamak özgeçmişiniz olacaktır. Yeterliliğinizi kanıtlamanız için size verilen bu fırsatı iyi değerlendirmeniz gerekmektedir. Özellikle yabancı bir dilde kendinizi anlatma mecburiyetinde iseniz bu durumu bir avantaja çevirebilirsiniz. Kendinizi mesleki alanda tanıtırken, dil konusunda becerinizi özgeçmişinize yansıtarak işvereni ilk aşamada etkilemek Transcom Tercüme Ofisi yardımıyla çok kolay olacak.

CV Çevirisi

Yabancı Dilde Özgeçmiş Hazırlamanız Gerektiğinde Ne Yapmalısınız?

Hemen cevaplayalım. Farklı bir dilde yeteneklerinizi, becerilerinizi, tecrübelerinizi yeterince etkileyici ve sade bir şekilde anlatamadığınız, anlatım ve ülke yerel farklılıklarından ötürü tamamen zıt şekilde anlaşılabilecek ifadeler kullanmanız da mümkün olan, cümle ve kelime hataları içeren bir özgeçmiş, işe alınma ihtimalinizi büyük ölçüde düşürebilir. Bu konuyu hafife almamanız ve olabildiğince kusursuz bir özgeçmiş hazırlamanız son derece önemlidir. 

Eğer yabancı dilde de etkili bir özgeçmiş hazırlama açısından yeterince iyi olmadığınızı düşünüyorsanız uzmanlarımızdan yardım almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Transcom Tercüme Ofisi olarak, alanında uzman çalışanlarımız tarafından özgeçmişinizi istediğiniz dile çevirip, sizleri iş başvurusu yapmak istediğiniz kuruma ya da kuruluşa etkileyici, dikkat çeken, sizi tam anlamıyla ifade eden bir özgeçmiş ile birlikte göndermeyi hedefliyoruz. 

Henüz başlangıcında olduğunuz meslek hayatınıza ilk adımı profesyonel kadromuzun desteğiyle atmanız, sizi iş başvurusundan çok daha ileri seviyelere taşımaya yardımcı olacaktır. Böylece sizler bir ileri aşamaya geçerken size destek olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

CV Çevirisi Kullanım Alanları

Eğer iş başvurusunda bulunacağınız kuruluş yabancı bir kuruluş ise, sizden yabancı dil becerisi bekliyorsa ya da yabancı bir dilde özgeçmiş istiyor ise bir özgeçmiş çevirisine ihtiyacınız olacaktır. Sizden yabancı dilde bir özgeçmiş bekleyen işveren sizin bu alandaki yetkinliğinizi özgeçmişinizde görmek isteyecektir. Diğer adaylardan farkınızı profesyonelce hazırlanmış bir CV ile göstermeye başlayabilirsiniz. Zira yapılan hatalar kişinin başvuru aşamasında elenmesine dahi sebep olabilir. Transcom Tercüme Ofisi olarak sizleri CV değerlendirmesi aşamasından, mülakata, daha sonrasında ise meslek hayatına taşımaktan gurur duymaktayız.

Online CV Tercümesi

Telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan online olarak ve kolayca özgeçmiş tercümenizi talep etmeniz mümkün. Bir çok işimizi online olarak tamamladığımız bilişim çağında bizler de Transcom Tercüme Ofisi olarak size online özgeçmiş çevirisi hizmeti vermekteyiz. Sizinle güçlü bir iletişim kurarak isteğinizi tam olarak anlayıp sizin için en faydalı olacak özgeçmiş tercümesini hazırlıyoruz. En kısa sürede tarafınıza ulaştırıyoruz. Aldığınız hizmetten hem kalite, hem özen, hem de hız konusunda son derece memnun olacağınızı da garanti ediyoruz.

Profesyonel CV Çeviri Hizmeti

Transcom Tercüme Ofisi olarak yaptığımız hizmetin öneminin farkındayız. İşverenlerin özgeçmişe bakış açısını ve özgeçmişin işe alımda ne kadar etkili olduğunu biliyoruz. Özgeçmiş tercümesi isteyen siz değerli müşterilerimizi işverene eksiksiz, etkileyici, talep edildiği şekilde uzun ve kapsamlı ya da kısa ve öz bir şekilde anlatmak bizim temel amacımızdır. Bu alanda uzman tercümanlarımız hayatınız için en önemli adımlardan biri olabilecek meslek ve iş yeri seçiminize güçlü bir destek olacaktır.

Başvurmak istediğiniz meslek alanında bilgi sahibi olduğunuzu iyi hazırlanmış bir özgeçmiş ile gösterebilmelisiniz. Örneğin sağlık alanında bir iş başvurusunda bulunacaksanız bu alanın gerekliliklerine hakim olmanız elbette ki şarttır. Profesyonel özgeçmiş hazırlığı ile bunu işverene doğru bir şekilde sunabilirsiniz.

Transcom Tercüme Ofisi uzmanlarımız ilgili meslek alanında, sizden beklenen yabancı dilde hazırlanan özgeçmiş ile çalışmaya yeterli olduğunuzu, özgeçmişinize yansıtmanıza yardımcı olacaktır. İşverenin ne istediğini bilen uzmanlarımız ve sizin eğitiminiz, kabiliyetleriniz, yetkinlikleriniz bir araya geldiğinde diğer adayların karşısında oldukça avantajlı duruma geleceksiniz. Bu bağlamda profesyonel yardım almaktan çekinmemelisiniz. Yabancı dilde eksiksiz ve sorunsuz bir çalışma ortaya koyulduğunda hedefinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

Hızlı CV Çevirisi

Yabancı dilde özgeçmiş hazırlarken zaman kaybetmenizi ya da hızlı olmak isterken hatalı ifadeler kullanmanızı engellemek arzusundayız.

Transcom Tercüme Ofisi, en kısa sürede çeviri hizmetini danışanlarına sunmaktadır. Olabildiğince hızlı çalışarak sizleri diğer adayların bir adım önüne taşımaktan gurur duyuyoruz. İşimizi hızla ilerletirken de kalitemizden ve profesyonelliğimizden ödün vermemek en temel gayemizdir.

Ofisimiz ile irtibata geçtiğiniz andan itibaren sizi dinliyor, isteklerinizi anlıyoruz. Kaliteli iletişimimiz sayesinde almak istediğiniz hizmeti olabildiğince hızlı ve profesyonelce sizlere sunuyoruz. Siz de Transcom Tercüme Ofisi hizmetini almak için online olarak başvurunuzu yapabilir; Whatsapp ya da canlı destek üzerinden bizlerle hemen irtibata geçebilirsiniz. Bizler de tarafınıza hızla geri dönüş sağlamaktayız. Meslek hayatınızın başlangıcı niteliğindeki özgeçmiş sunumunuzu iş birliğimizle gerçekleştirin. Memnuniyet garantisi verdiğimiz hizmetimizle özgeçmiş tercümeniz sizin diğer adaylardan farkınızı yansıtacak.

Staj Defteri Çevirisi sayfamızı da incelemek ister misiniz?

CV Çevirisi Fiyatları

Profesyonel cv çeviri hizmetimizden faydalanmak için web sitemizde bulunan Fiyat Hesapla kısmından cv dosyanızı yükleyebilirsiniz. Ayrıca Whatsapp hattımız ve canlı destek üzerinden ya da iletişim numaralarımızdan bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Transcom Tercüme olarak 2005 yılından günümüze profesyonel çeviri - tercüme, yerelleştirme ve dil danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz. CV çevirisi ve diğer pek çok belge çevirisi konusunda bilgi ve hizmet almak için bize ulaşın: +90 312 425 64 14 (pbx)