Tebligat Çevirisi

Tebligatlar birçok hukuki sonuç doğurabilen, gereğinin yapılması ihmal edildiği takdirde hayati problemlere neden olabilen metinlerdir. Tebligatlar teslim alındığı gün itibariyle hüküm doğurur ve teslim tarihi bazı sürelerin başlangıcı kabul edilir. Bu sürelerde tebligatın gerekleri yerine getirilmediği takdirde hak kayıpları oluşur. Bu sebeplerle tebligatlara gereken önem verilmeli, yabancı bir dilde ise derhal güvenli şekilde çevirisi yapılmalıdır.

Transcom Tercüme Ofisi, profesyonel kadrosu, yeminli tercümanları, noter onaylı çeviri sistemleri, online çeviri imkanlarıyla tebligatların çevirisini şüpheye yer kalmayacak nitelikte yapar.

Transcom Tercüme Ofisi Hizmetleri

Transcom Tercüme Ofisi, 2005 Yılından bu yana Ankara merkezli olarak Türkiye geneline çeviri hizmeti sunan bir firmadır. Sürekli zamanın ruhuna uygun şekilde yenilenerek büyüyen ofiste günümüzde online çeviri imkanları da artmıştır. Güçlü bir tercüman kadrosunun yanında her geçen gün sayısı artan freelance tercümanlar da firma bünyesinde özenle çeviri hizmeti verir.

Tebligat Çevirisi

Pasaport çevirisi, nüfus cüzdanı çevirisi, boşanma belgesi çevirisi, patent çevirisi, mahkeme kararı çevirisi, web sitesi içeriği çevirisi, tapu çevirisi, medikal çeviri, tarihi belge çevirisi, alt yazı çevirisi hukuki metin çevirisi ve akla gelebilecek her tür resmi ya da gayriresmi metinlerin çevirisi yapılabilir. Tebligat çevirisi de firmanın uzmanlık alanlarından biridir.

Hangi Dillerde Çeviri Yapılıyor?

Transcorm Tercüme Ofisi uzman çevirmenleriyle birçok farklı dilden çeviri yapabilir. Hizmet sunulan diller arasında Afganca, İngilizce, Almanca, İtalyanca, Zazaca, Kürtçe, Azerice, Ermenice, Rusça, Felemenkçe, Japonca, Karadağca, Uygurca, Gürcüce, Estonca, Farsça, Osmanlıca, Yunanca, Çince, Türkmence, Tibetçe vardır. Bu dillerde hem kaynak dil hem çeviri dili olarak hizmet sunulabilir.

Hizmet sunulan dillerin tam listesine ulaşmak ve fiyat teklifi almak için firmanın web sitesi ziyaret edilebilir.

7/24 Online Tercüme Hizmeti

Çeviri gereken durumlarda acil hizmet alabilmek Transcorm Tercüme Ofisi ile mümkündür. Web sitesinden kayıt yaparak, ofisi ziyaret edilerek ya da telefonla ulaşılarak her zaman hizmet talebinde bulunulabilir. Sözleşme yapılırken verilen tarihte mutlaka çeviriler tamamlanmış olur ve teslimat yapılır.

Firmada zamanın ne kadar kıymetli oluğunun bilinciyle müşteri odaklı olarak çalışılır.

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyat

Transcorm tarafından yapılan çeviriler her aşamada gerekli kalite kontrollerinden geçirilir. Tekrar tekrar farklı çevirmenler tarafından kontrolden geçirilen metinler en yüksek standartlarda teslim edilir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması hedef alınarak uygun fiyat politikasıyla fiyat teklifleri sunulur. Bu sayede yüksek fiyat kalite performansına sahip olan hizmetler firmanın sektörde güvenle öne çıkmasını sağlamıştır.