Pazarlama Çevirisi Hizmeti

Pazarlama, ürün ve hizmetlerin tüketicinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda onlara ulaştırılmasını sağlayan yöntemlerin tamamına verilen addır. Bu ürün ve hizmetleri sağlayan üretici firma ile tüketici arasında bağ kurulması için reklam ve halkla ilişkiler gibi profesyonel alanlardan yararlanılır.

Uluslararası alanda çalışan, ürün ve hizmetlerini başka ülkelere pazarlamayı düşünen firma veya kurumlar pazarlama çevirisine ihtiyaç duyarlar. Transcom Tercüme Hizmetleri tam da bu ihtiyacı karşılayacak profesyonellikte ve kalitede firmadır.

Bu alandaki yıllar boyu edindiği tecrübelerinin karşılığı olarak ortaya koyduğu üst düzey müşteri memnuniyetiyle kalite ve profesyonelliğini gözler önüne sermiştir.

Pazarlama Çevirisi Önemi

Uluslararası markalar, ürünlerinin ve hizmetlerinin; pazarlandığı ülkede benimsenmesine ve yerelleşmesine ihtiyaç duyarlar. Kaliteli çevirisi yapılan pazarlama metinleri, üretici ve aracı firmaların pazar alanını genişletir, karını arttırır, tanınmasına yardımcı olur.

Pazarlama Çevirisi

Bu yüzden diğer alanlarda ihtiyaç duyulduğu gibi pazarlama alanında da uzman çevirmenlere ihtiyaç duyulur. Bu uzman çevirmenler uluslararası ticarette ve pazarlamada en az reklam ve tanıtım kadar etkin rol oynar.

Transcom Tercüme Hizmetleri Pazarlama Çevirisinde Nelere Dikkat Eder?

  • Pazarlama çevirisi aslında doğrudan bir çeviri değil, ürünün veya hizmetin çevirisi yapılan dilde anlaşılabilmesini sağlayacak şekilde yorumlanmasıdır.
  • İletilmek istenen mesaj ve yapılan çeviri tüketicinin algılarına hitap etmeli.
  • Çevrilen dilin kültürü ile çevrilen dili kültürü arasında bir köprü kurulmalı
  • Dile hakim olunduğu kadar kültüre ve toplumsal değerlere de hakim olmak gerekir
  • Üretici firmanın isteklerinden çıkmadan tüketicinin istek ve arzularına hitap edilecek şekilde çeviri yapılmalıdır.
  • Transcom Tercüme Hizmetleri’ni Çeviride Başarılı Yapan Etkenler
  • Müşteri memnuniyetini ön plana alan firma iş hayatının birçok alanında çeviri yapmaktadır.

Firmanın müşteri memnuniyeti konusundaki en etkin faaliyeti 7/24 online iletişim imkanı sunmasıdır. Siteden telefon numaranız ve e-mail adresinizle çeviri fiyatlandırması talep edebilirsiniz. Uygun fiyatları ve zamanında teslim süresine önem vermesiyle de çeviride en çok tercih edilen firmalardan olma özelliğini koruyor.

Transcom Tercüme Hizmetleri; kadrosuna önem veren, çalışma disiplinine bağlı, günceli yakalayan, birçok dilde ve farklı iş alanlarında çeviri yaparak kendini alanında ispatlamış başarılı bir firmadır.

Transcom Tercüme Hizmetleri Kadrosu

Alanlarında nitelikli eğitime ve tecrübeye sahip kadrosuyla 16 yıl boyunca başarıyla varlığını sürdürmüştür. Bünyesinde yeminli tercüman çalıştıran bir firmadır. Ekip çalışmasına önem verir, çalışanlarına kendilerini geliştirebilme fırsatı sunar. Tecrübeli, iletişimi iyi, müşterilerinin kişisel verilerini korumaya önem veren ve günceli yakalayan bir kadroya sahiptir.

Transcom’un Hizmet Verdiği Diğer Alanlar

Hizmet verdikleri alanlar ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi almak için https://www.transcom.com.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz. Transcom Tercüme Hizmetleri sitesine ulaştıktan sonra platformun sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır:

Akademik Çevirisi
Kimlik Çevirisi Hizmeti
Hukuk Çevirisi
Patent Çevirisi
Medikal Çeviri