Acil Çeviri - Hızlı Çeviri

Acil çeviri günümüzde, hızlı işlerimiz için oldukça gerekli olabilen çeviri türüdür. Transcom acil çeviri hizmeti ile hızlı çeviri hizmeti alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken dosyanızı yüklemek, dil seçimleri ardından işleminizi başlatmak. Bünyesindeki acil tercüman kadrosu sayesinde dosyanız hangi saatte olursa olsun işleme alınacaktır. Klasik çeviri bürolarından farklı olarak, Transcom ile dosyanızı yüklediğiniz andan itibaren alanlarında uzman tercümanlar tarafından özenle hazırlanır, 2 aşamalı kalite kontrol sonrası dosyanız size teslim edilir.

Acil Çevirmen Nasıl Bulunur?

Acil tercüme ihtiyaçları için özellikle tatil günleri gibi günlerde çevirmen bulmak sizler için son derece zor olacaktır. Haftasonu ya da gece saatlerinde işiniz ya da başvuru yapmanız gereken bir alanla ilgili acil tercüme hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. İhtiyacın oluştuğu zaman dilimi itibariyle hızlı bir çeviri teslim almanın imkansız olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak Transcom, bünyesindeki acil tercümanlar ile size en hızlı hizmetini vermektedir.

Acil tercümanlar, yüklediğiniz çeviri dosyasındaki uzmanlık alanı ve dil çifti konuarındaki uzmanlıklarına göre tercümeleri teslim almaktadır. Örneğin çeviriniz tıbbi çeviri ise doktor tercümanlara atanırken, akademik metin çevirisi ise akademik konuda uzmanlaşmış akademisyen çevirmenler tarafından yapılmaktadır. Transcom Tercüme, profesyonel tercümanlardan oluşan geniş kadrosu sayesinde aklınıza gelebilecek tüm dil çiftlerine ve teknik yetkinliğinden ötürü medikal, tıbbi, hukuki, akademik çeviri konularına üst düzeyde hakimdir. Aynı zamanda kadrosu içerisindeki yeminli tercümanlar sayesinde yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme hizmetlerini de yine aynı hızda size sağlamaktadır.

Acil Çeviri

Hızlı Çeviri Hakkında Merak Edilenler

Hızlı çeviri işlemleri belgenizi online yüklediğiniz anda başlatılır ve belgenin boyutuna göre 1 saat içerisinde seçtiğiniz dilde profesyonel olarak çevrilerek sizlere teslim edilir. Konusunda uzman hızlı tercümanlarımız ile acilen ihtiyaç duyduğunuz çeviri hizmetini Transcom üzerinden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Hızlı Çeviri Ücretleri Ne Kadar?

Hızlı çeviri ücretleri, oldukça farklılık göstermektedir. Özellikle çeviri konusunda terminoloji bu noktada çok önem taşımaktadır. Bu nedenle Transcom tercüme platformunda çeviri dosyanızı yüklerken size sorulan seçeneklere göre en doğru olanları işaretleyerek fiyat hesaplamanızı yapabilirsiniz. Hatta ne zaman olursa olsun işleminizi anında başlatabilirsiniz. Çeviri ücretlendirmelerinde çevirinin türü, hangi dilden hangi dile çeviri yapılabileceği, teknik alanı, noter onayı ya da yeminli tercüman talepleri önem taşımaktadır. En hızlı şekilde fiyat bilgisi almak ve en hızlı şekilde çevirinizi teslim almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Acil Çeviri Dosyamı Ne zaman Teslim Alabilirim?

Transcom, dosyanızı yüklediğiniz anda size teslim süresini göstererek işinizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Çok acil çeviri ihtiyaçlarınız için özel geliştirilen sistemi ile aynı anda birçok çevirmen proje üzerinde çalışarak dosyanızı en hızlı şekilde size teslim edebilmektedir. Çeviri sonrasında iki aşamalı kontrolden geçen belgeleriniz aynı hızla ve kontrolleri de sağlanmış olarak teslim edildiğinden hiçbir aksilikle karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır.

Acil çeviri ihtiyaçlarınız için sitemizde bulunan fiyat hesapla kısmından dosyanızı yükleyebilir, Whatsapp hattımız ve canlı destek üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

7 Gün 24 Saat Acil Tercüme Hizmeti

Transcom tercüme hizmetleri olarak 2005 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. Profesyonel tercüman kadromuz teknik, akademik, tıbbi ve hukuki konularda olduğu gibi aynı zamanda standart çeviri hizmetlerinde de uzmanlaşmıştır. Tüm çeviri konuları ve tüm dil çiftlerinde geniş bir tecrübe alanına sahibiz. Acil çeviri ihtiyaçlarınızda belgeleriniz yine aynı titizlikle tercüme edilir ve editör kontrolünden geçtikten sonra size en hızlı şekilde teslim edilir.

Transcom Tercüme olarak acil çeviri konusunda hizmet verdiğimiz kategoriler:

Yukarıdaki kategorilerde acil tercüme ihtiyacınız varsa hemen çevrilecek belgeyi yükleyin ve size en uygun çeviri fiyatını sunup, çeviri hizmetinizi de en hızlı şekilde verelim. Yukarıda geçen konular dışında da hızlı çeviri hizmeti vermekteyiz. İhtiyacınız ya da belgenizin içeriği ne olursa olsun, hemen belge yükleyin ya da bizimle irtibata geçin, size en uygun hizmeti, uzman kadromuzla beraber sağlayalım.

Transcom Tercüme Ofisi olarak profesyonel çevirmen kadromuzla ve yılların verdiği deneyim ile sizlere hızlı çeviri hizmeti vermekten memnuniyet duymaktayız.

CV Çevirisi sayfamızı da incelemek ister misiniz?

EN1038 Farkıyla Acil Çeviri

Acil çeviri yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç temel nokta vardır. Bunlar çevirinin kaliteli, doğru ve geçerli olması için önemli noktalardır. Bunlardan en önemlisi, acil çevirinin EN15038 sertifikasına sahip olmasıdır. Bu sertifika, çevirinin onaylı olduğunu gösteren resmi bir belgedir. Bu belge Avrupa Standardizasyon Komitesi tarafından yayınlandı. Temeli ISO9001 kalite standartların dayanan bu belgenin, çeviri hizmetinde bulunması gereklidir. Bu belge, çeviri siparişinden teslimine kadar bütün bir çeviri hizmetinde belirli prosedürlerin takip edilmesi gerektiğini söyler. Bütün Avrupa Standardizasyon Komitesi üyesi ülkelerde bulunan, çeviri hizmeti veren firmalar, bu belgeyi almak zorundadır. Bu yüzden bu belgeyi elinde bulundurmayan bir firmadan çeviri hizmeti almak güvenilir olmayacaktır. Ayrıca resmi kurumlarda, herhangi bir geçerliliği de söz konusu değildir. Bu standartlaştırma girişimlerinin temeli Avrupa’daki ulusal çeviri derneklerinin eliyle olmuştur. Onların belirlediği bazı standartları temel alarak uluslararası bir düzenleme gerçekleştirilmiştir. Bunu da bağımsız denetim sertifikası aracılığıyla yapmışlardır. Bu standartlaştırma için Avrupa Standardizasyon Komitesi, bu derneklerle 2003 yılında çalışmaya başlamıştır. EN15038, bu çalışmalar sonucunda 2006 yılında yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Temel olarak bu standartlaştırmanın amacı, çeviri kalitesini artırarak sipariş sürecinden teslime kadar hem çeviri tarafını hem de müşteriyi koruma altına alarak güvenilir bir hizmet sunmaktır. Sizler de daha iyi bir çeviri hizmeti almak istiyorsanız, çeviri firmasının EN15038 belgesine uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Acil Çeviri Hizmetinde Profesyonelleri Tercih Edin

Hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil çeviri hizmeti mutlaka konusunda uzman, deneyimli bir çevirmen ekibi tarafından yapılmalıdır. Yapılan çevirinin tamamen doğru olması, hata içermemesi oldukça önemli bir konudur. Bu sebeple sadece çeviri hizmeti sağlayan bir firma ile değil, teknik çeviri konusuna hakim, deneyimli bir ekibe sahip firmalarla çalışmalısınız. Bu yüzden her acil çeviri yapan kişi ya da firmalara güvenmemenizi, fazla sayıda referansı olan, çeviri hizmetleri konusunda iyi bir ekibi olan deneyimli kişiler ya da tercüme ofisi ile çalışmanızı öneririz.