Geleceğe Dönüş

Tüm dünyanın yaklaşık bir yıldır içinde bulunduğu pandemi süreci neleri değiştirmedi ki?

Yeni blog yazımıza bir soru ile başlamak istedik. Pandemi süreci neleri etkiledi diye düşünürken ortaya o kadar çok madde çıktı ki, etkilemediği hiçbir şey kalmadığını sonunda kabul ettik.

Ünlü filozof Herakleitos "Değişmeyen tek şey değişimin ta kendisidir" demişti. Normal koşullarda bile böyle iken olağan dışı bir pandemi döneminde değişmekte olan şeylere hazır mıyız?

Geleceğin iş fırsatları ve yok olan meslekler üzerine değerlendirme yaparken, Avrupa Birliği'nin yeni açıkladığı programa denk geldik. Geniş kapsamlı bir finansal destek programı açıklayan Avrupa Birliği; bu sayede üyelerine kolay toparlanma fırsatı sunuyor. Sizce hangi alanlarda yatırım yapanlar bu programdan destek alabilecek?

  • Yeşil ekonomiye geçiş,
  • Düşük karbon salınımlı teknolojiler,
  • Dijital dönüşüm
  • Sosyal rezilyans…

Yeni Girişim Alanları ve Üretimle Dünya'ya Ayak Uydurmak

Yukarıda saydığımız bir kaç örnek bile ne kadar farklı bir döneme girdiğimizin göstergesi.

Kendi sektörümüz de dahil, tecrübemize dayanarak ve yeniliklere açık olarak gelişeceğimiz çok açık. Deneyimi ve uzmanlığı, yeniliklerle harmanlayan ve gözünü bizi bekleyen yeni geleceğe dikenler gelecekte yerini alacak. Kalanların mecburen silineceği bir döneme girdik artık.

Hep birlikte bizi nelerin beklediğini göreceğimiz, araştırmaya ve çalışmaya ara vermeyeceğimiz güzel günler diliyoruz.

2005 yılından günümüze profesyonel çeviri - tercüme, yerelleştirme ve dil danışmanlığı hizmeti veren firmamız medikal çeviri, hukuki çeviri, patent çevirisi ve teknik çevirilerde konusunda uzman bir kadroya sahiptir. Çeviri fiyat teklifi almak için bize ulaşın: +90 312 425 64 14 (pbx)

Çeviri ihtiyaçlarınız için Transcom'u tercih ederek doğru ve profesyonel bir çeviri hizmeti almanın keyfini yaşayın!

Blog