Profesyonel Tercümede Neden Transcom

Çeviri hizmeti, uzman kadro ve deneyim gerektiren bir hizmettir. Özensiz ve hatalı yapılan çeviriler ise birçok alanda sorun yaşamanıza neden olacaktır. Marka imajınızın zedelenmesine ya da  resmi yazışmalarda telafisi zor hatalarla karşılaşmanıza yol açan bu sorunlar, hem zaman hem de ekonomik anlamda kayıp yaşatır.  Müşteri memnuniyeti ekseninde çalışan Transcom ise ticari, akademik, hukuki, medikal gibi birçok alanda ve 52 dilde uzmanlaşan kadrosu ile uluslararası kalitede bir hizmet sunar. Gizlilik prensibi, yeminli tercüman kadrosu ve noter onaylı tercüme ile tam güven sağlayan uzman kadro, tüm çeviri ihtiyaçlarınızda ilk adresiniz olacaktır. 

Eğitim ya da meslek yaşamında yaptığınız tercihlerin, hayatınızın da kalitesini belirleyeceği unutulmamalıdır. Dünya ile kurduğunuz bağlantıyı doğru ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek, önünüzdeki fırsatları yakalamanıza olanak tanır. Çeviri yapmak için sadece dil bilmenin yeterli olmadığı bilinmeli, alanında uzmanlaşmış donanımlı bir ekip ile yola çıkılmalıdır. 

Profesyonel Tercüme Ofisi

Uluslararası standartlara uygun çeviri hizmeti veren Transcom iş birliğine dayalı, hızlı ve nitelikli hizmeti herkese ulaştırmayı misyon edinmiştir. Çeviri hizmetinin ayrı bir hassasiyet gerektirdiğinin bilincinde olarak yola çıkmakta, müşteri beklentilerini en ince ayrıntısına kadar analiz etmektedir. Tercüme ekibi ile iletişime geçtiğiniz ilk anda Transcom güvencesini hissedeceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Belgelerinizi emanet edebilmeniz ve en uygun hizmeti alabilmeniz için gerekli olan bu güven, yine ekibimiz tarafından sağlanacaktır. Etkili iletişim konusunda uzmanlaşan ve taleplerinizi doğru analiz eden profesyonel kadromuz, kısa süre içinde sizi en doğru tercüme hizmetine yönlendirecektir. Yüksek kaliteli çeviri hizmetini yine aynı hızda size ulaştıracak olan ekip, metnin cümle ve anlam bütünlüğüne bağlı kalacaktır. Bu sayede acemi çalışmalarda olduğu gibi karmaşık ve belirsiz metinlerle karşılaşma olasılığınız da olmayacaktır. Üstelik yine profesyonel hizmetin gereği olarak çevrilen metinler bir başka tercüman ve editör ekibi tarafından kontrol edilmekte, memnuniyetiniz garanti altına alınmaktadır. 

İstediğiniz kalitede hizmeti kısa sürede size ulaştıran tercüme ofisi, ekonomik anlamda da fırsatlar sunmaktadır. Türkiye’nin ve dünyanın her yerine ulaşma vizyonu ile sunulan bu fiyat seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. 

1 Saatte Çeviri - Hızlı Teslim

52 Dilde Çeviri

52  dilde çeviri imkanı sunan uzman kadromuz, dünyanın her yeri ile bağlantı kurmanıza olanak sağlayacaktır. Küreselleşen dünyada doğru ve anlaşılır iletişim kurmayı başardığınız zaman, yeni kapıların açılması da kolaylaşacaktır. Özellikle kurumsal ve ticari alanlarda atacağınız doğru adım, bir anda yaptığınız işe yeni bir boyut kazandırabilir. Bunun dışında dünyanın her yerine istediğiniz dilde CV ya da teklif mektubu gönderebilir, gelen yanıtı tercüme ekibimizin desteği ile değerlendirebilirsiniz. Heyet raporu, mahkeme kararı, tapu ya da ruhsat çevirisi gibi resmi çeviri işlemleri de büyük bir titizlikle ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Yine 52 dilde size destek olacak ekibimiz aracılığı ile kendiniz belge oluşturabilirsiniz. Resmi yazışma usulü konusunda deneyimli olan tercüme kadromuz, dilekçelerinizi yazabilir, CV oluşturmanıza yardım edebilir ya da çeşitli global firmalara teklif mektubu yollamanızı sağlayabilir. Sonuç olarak, güvenli ve donanımlı bir ekiple çalıştığınız zaman dünya ile iletişiminizde dil, sorun olmaktan çıkacaktır. 

Kaliteli Çeviri Nasıl Olmalıdır yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Konusunda Uzman ve Deneyimli Tercüman Kadrosu

Profesyonel çeviri hizmetinin en temel taşı, konusunda uzman ve deneyimli ekiptir. Çünkü daha önce de belirttiğimiz gibi kaliteli çeviri yapmak için sadece dil bilmek yeterli değildir. Aynı zamanda dili transfer edildiği dile anlam kaymasına yol açmadan çevirmek, metin bütünlüğünü kavrayacak donanıma sahip olmak gereklidir. Bunu kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek ise ancak uzman ve deneyimli bir ekip tarafından yapılabilir. İletişim kurduğunuz ilk andan itibaren uzmanlığını yansıtacak olan deneyimli ekibimiz, çevirinin yanı sıra ihtiyacınız olan üslubu bulma noktasında da size yardımcı olacaktır. Resmi belgelerde yazılan yönergeleri doğru anlayabilmeniz, kurumunuza gelen taleplere en doğru yanıtı verebilmeniz için alan uzmanlığı büyük bir önem taşımaktadır. 

Belge oluşturma taleplerinizde de dil çevirisinin yanı sıra ihtiyacınız olan üslup  da analiz edilmektedir. Örneğin; davet mektuplarında daha samimi bir dil kullanılmakta, dilekçe gibi resmi yazışmalarda hukuki prosedürlerin gereği yapılmaktadır. Bu tür esneklikleri, ihtiyacınızı ve beklentilerinizi analiz ederek sunan ekibimiz, hazır çerçevelerin yerine kişiye özgü yöntemler belirlemektedir. Bu da müşteri memnuniyetini arttırmakta, ekibimize olan güveni kalıcı hale getirmektedir. 

Noter Yeminli Tercüme yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Teknik Çeviride Kaliteli Hizmet

Çeviri hizmetinde doğru tekniği analiz etmek ve kaliteli bir hizmet planı oluşturmak; deneyim, tecrübe ve uzmanlık gerektirir. Bu konuda yetkinliğini kanıtlayan uzman ekibimiz, çeşitli alanlara göre uzmanlaşmış, farklı metotlarda uzmanlık kazanmışlardır.  Bu da oluşturduğunuz metin ve belgelerin usulüne en uygun olacak şekilde bir başka dile çevrilmesine katkı sağlamaktadır. Kullanılan üslubun, dil kadar önemli olduğu unutulmamalıdır. Aksi takdirde yanlış anlamalar ve olumsuz sonuçlar ortaya çıkacaktır. 

Almanca, Arapça, Farsça, İtalyanca, İspanyolca gibi 52 dünya dilinde profesyonel hizmet sunan ofisimiz, talebiniz için en uygun tekniği bulmanıza da yardımcı olacaktır. Eğitim amaçlı yazılarda akademik dil çevirisi, resmi yazışmalarda hukuki çeviri ya da istediğiniz üslupta medikal çeviri, web sitesi çevirisi gibi birçok seçenek ekibimiz tarafından size sunulacaktır. Çeviri hizmetinin kalitesini ve profesyonelliğini belirleyen asıl şey de bu üslup tekniklerinin doğru bir şekilde uygulanmasıdır. Bu konuda güven veren ekibimiz, uzun yıllar tüm çeviri ihtiyaçlarınızda yanınızda olacaktır. 

Akademik Çeviri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

24 Saat İçerisinde Çeviri Teslimi

İletişim hızının önem kazandığı günümüzde gelen teklifleri bekletmek, fırsatları kaçırmanıza neden olur. Bunun için İhtiyacınız olduğu her an çeviri ekibimiz, size destek olmak için hazırdır. Tüm belgelerinizin 24 saat içerisinde çevirisini yaptırabilir ya da istediğiniz metni istediğiniz dilde oluşturabilirsiniz. Sisteme belge yükleyerek gizlilik güvencesi altında anında talebinizi oluşturmanız yeterlidir. 

Acil Çeviri İhtiyaçlarınızda 1 Saatte Teslim

Hem meslek hem de iş hayatında anında dönüş gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bazen de acil başvuru yapmamız gereken fırsatlar yakalayabilirsiniz.  Böyle anlar için 724 acil çeviri hizmeti veren ofisimiz, en büyük destekçiniz olacaktır. Kaliteden ve çeviri hassasiyetinden ödün vermeden hızlı bir şekilde, 52 dilde yapılabilecektir. Dünyayla istediğiniz an doğru ve kaliteli bir şekilde iletişime geçmenin yolu, acil çeviri hizmetimizden destek almaktır. Bunun için iletişim kanallarımızı kullanarak talep oluşturmanız ve belgelerinizi sisteme yüklemeniz yeterli olacaktır. Çeviri konusunu değerlendiren ve istediğiniz dile hakim uzmanlarımız, en uygun üslup ve teknikle bir saat içinde çevirinizi yapacaktır. 

Acil Çeviri - Hızlı Çeviri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Özel Belge Çevirilerinde 1 Saatte Teslim

Özel belge çevirilerinde de uzmanlaşan kadromuz, her türlü resmi evrak işinde en kaliteli hizmeti sunma misyonu ile çalışmaktadır. Ayrı bir uzmanlık dalı gerektiren bu işlemde diploma, bekarlık belgesi, evlilik belgesi, heyet raporu, sözleşme, celpname, ruhsat çevirisi, teklifname gibi birçok resmi evrak çevirisi yapılmaktadır. Çeviriyi yapacak uzmanın aynı zamanda çeviri yaptığı ülke hakkında da bilgi sahibi olması önemlidir. Ülkenin yazışma kurallarını uygulamak, usulünü bilmek ve buna göre bir dil oluşturmak, doğru terimleri yerinde kullanmak ancak uzman bir kadronun gerçekleştirebileceği işlerdir. Resmi işlemlerinizi ve özel belgelerinizi riske atmamak için istediğiniz an bize ulaşabilir, iş birliği içinde talebinizi oluşturabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için bir saatte teslim edilen çeviri hizmetimizde de aynı şekilde kaliteden ödün verilmemektedir.  Memnuniyetinizin ana hedefimiz olduğu ofisimizle iletişime geçerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Blog