Artı ve Eksileriyle Uzaktan Çalışma

COVİD 19 salgınının hayatımıza kattığı yeniliklerden birisi de uzaktan çalışmanın yaygınlaşması oldu. Transcom Tercüme olarak, tüm dünyanın ne ile karşılaştığını bilemediği ilk periyodda biz de uzaktan çalışmaya geçmiştik.

Alt yapımız ve sistemimiz hazır olduğu için bir gün içerisinde kararımızı alıp uygulamaya koyabildik. İşleyiş ve proje teslimlerimizde ise hiç aksaklık yaşamadık. Fakat her zaman da bilincinde olduk ki iş yerlerimiz aslında bizim 2. evimiz.

Uzaktan çalışma, pandemi sürecinde doğru bir önlem olarak görülüyor. Ancak ekibimizin mental sağlığı ve takım ruhu da önceliklerimiz arasında. Evlerde hazırlanan çalışma ortamlarının ofisler kadar uygun koşullarda olması neredeyse imkansız. Her detayıyla en iyi çalışma koşulları düşünülerek dizayn edilmiş ofisler, çalışma arkadaşları da eklenince adeta bizim 2. yuvamız oluyor. Tüm bu sebeplerle, 3 aylık uzaktan çalışma sürecini Şubat 2021 itibariyle sonlandırmaya karar verdik.

Profesyonel Tercüme Hizmetlerinde Uzaktan Çalışma Düzeni

Sosyal mesafeye uyumlu masa düzenimiz, girişlerde hem ateş ölçümü; hem de düzenli HES kodu takibi, dezenfektan kullanımı ve ofis içi galoş kullanımı ile pandemi süreci kurallarına uygun ofis düzenimize dönmüş bulunuyoruz. Bizler bir çeviri makinası değil, aksine ekip ruhuna ve motivasyona ihtiyaç duyan bireyleriz. Tercümanlık bireysel bir iş ve meslek olarak görülüyor. Ancak sizinle aynı mesleği tercih etmiş yol arkadaşlarınızla uyumlu bir ofiste çalışmak, mesleğimizi keyfe dönüştürüyor.

Konfüçyüs'ün "Sevdiğiniz bir işi yaparsanız bir gün bile çalışmış sayılmazsınız." sözüne katılıyoruz.

Sevdiğimiz işi, sevgi ve saygı dolu bir ortamda yapmaya önem veriyoruz.

2005 yılından günümüze profesyonel çeviri - tercüme, yerelleştirme ve dil danışmanlığı hizmeti veren firmamız medikal çeviri, hukuki çeviri, patent çevirisi ve teknik çevirilerde konusunda uzman bir kadroya sahiptir. Çeviri fiyat teklifi almak için bize ulaşın: +90 312 425 64 14 (pbx)

Çeviri ihtiyaçlarınız için Transcom'u tercih ederek doğru ve profesyonel çeviri hizmeti almanın keyfini yaşayın!

Blog